Викторина по случай 140 г. от Руско-турската война (1877-1878)

Викторина по повод 140 г. от началото на Руско-турската война (1877-1878) с участието на ученици от ПГССИ "Христо Ботев" и СУ "Д-р Петър Берон" - гр. Свиленград. И двата отбора бяха отлично подготвени, това констатира и журито. Единствено бързината при подреждането на верните отговори в третия кръг донесе преднина от една точка на отбора на СУ "Д-р П.Берон" и това го нареди на първото място. Отборите получиха за знанията си като дар от музея по пакет книги на историческа тематика.